Recenze: Orion Margot Plus Tyčinka s proteinem

ORION MARGOT Plus Tyčinka s proteinem recenze

Recenze Orion Margot Plus Tyčinka s 18 % proteinu a -30 % cukru

V poslední době se v obchodech začala objevovat tyčinka Margot v novém provedení zejména pro fitness fanoušky a to ve formě Margot Plus s obsahem proteinu a s menším podílem cukru, než jako je u klasické Margotky.

Jako první vás zaujme obal této nové Margotky s velkým nápisem -30% cukru a 18% proteinu. Po otevření obalu se tato nová Margotka se na první pohled neliší od klasické Margot až na váhu, která je o 20g menší – celkem má tyčinka 70g (klasická Margot má váhu 90g).

Po rozlomení jde poznat, že je tyčinka obohacena o protein, jelikož nemá takovou pevnou konzistenci a trochu se drolí. Po ochutnání jde cítit, že je v tyčince méně cukru a naopak přidán protein – tato nová Margotka má dost podobnou chuť jako klasické proteinové tyčinky s jemným nádechem Margotky.

Celkově mi chuť bohužel moc nesedla a určitě bych pro ní podruhé do regálu nesáhl, pokud ale Margotku milujete a chcete jíst zdravější variantu s menším podílem cukru, určitě ji vyzkoušejte.

ORION MARGOT Plus Tyčinka s proteinem recenze

Orion Margot Plus a její složení

Tyčinka má i přes snížení -30% cukru pořád velké množství cukru a do diety bych jí určitě nedoporučoval. Tyčinka má ale také plus a to relativně velké množství bílkovin, což je vhodné pro lidi, co budují svalovou hmotu a zároveň mají chuť na něco sladkého.

Nutriční hodnoty
100 g (balení má 70g)
Energie:1923 kJ / 460 kcal
Tuky:22 g
– z toho nasycené mastné kyseliny:13 g
Sacharidy:43 g
– z toho cukry36 g
Vláknina:4,1 g
Bílkoviny:18 g
Sůl:0,53 g

ORION MARGOT Plus Tyčinka s proteinem obsah

ORION MARGOT Plus Tyčinka s proteinem složení

ORION MARGOT Plus Tyčinka

6

hodnocení celkem:

6.0/10

Klady

  • přijatelná cena
  • obsahuje bílkoviny
  • -30% cukru oproti klasické Margot

Zápory

  • nevýrazná chuť