Recenze: Ehrmann High Protein Pudding Choc & Coconut

Ehrmann High Protein Pudding recenze

V posledních letech se doslova roztrhl pytel s potravinami, které pomáhají budovat svalovou hmotu a neobsahují mnoho cukru. V obchodech se začínají objevovat také proteinové pudinky od společnosti Ehrmann v několika příchutích. V České republice můžete zakoupit několik příchutí a to zejména: karamel, čokoládu, vanilku a čokoládo-kokosovu příchuť.  V této recenzi se podívám na příchuť čokoláda-kokos. 

Ehrmann High Protein Pudding – jak chutná? 

Tento proteinový puding má velmi hustou krémovou konzistenci, což nás na začátku překvapilo, jelikož obsahuje velmi málo tuku a to 1,9g na 100g. Chuť je výrazně čokoládová s nádechem kokosu a dá se přirovnat ke klasickým neproteinovým pudinkům. Když vezmeme v potaz, že se jedná o pudink, který vám buduje svalovou hmotu a zároveň vám nedodá velké množství cukru a tuku, tak se jedná o zajímavou volbu dokonce i při dietě.

Ehrmann High Protein Pudding choco

Ehrmann High Protein Pudding recenze
Ehrmann High Protein Pudding má velmi hustou konzistenci

Jaké má tento puding složení?

Složení má tento pudink velice lákavé a to díky obsahu 20g bílkoviny v jednom balení a velmi malému množství tuku a to 1,9g. Výhodou tohoto proteinové pudinku je také to, že neobsahuje lepek a laktózu. 

složení na 100g
energie342kJ/81kcal
tuky1,9g
– z toho nasycené mastné kyseliny1,3g
– z toho
sacharidy4,5g
bílkoviny10 g
sůl0,12g

Složení:
– odtučněné mléko
– mléčné bílkoviny
– kokosové mléko
– smetana
– kakaový prášek
– modifikovaný škrob
– laktáza
– zahušťovadlo
– sladidla
– aroma

Ehrmann High Protein Pudding složení

Závěr:

Společnost Ehrmann vytvořila velmi chutný puding, který vám pomůže budovat svaly a zároveň si na něm pochutnat. Pokud jste v dietě a nebo se snažíte zhubnout a hledáte varianty jak zahnat chuť na něco dobrého, tak je tento puding dobrá volba.

Ehrmann High Protein Pudding

9.5

hodnocení celkem:

9.5/10

Klady

  • - 😋 skvělá chuť
  • - bez lepku
  • - bez laktózy

Zápory

  • - 💰 vyšší cena