Recenze: Amix Exclusive protein bar – složení, chuť a hodnocení

Recenze: Amix Exclusive protein bar

Recenze: Amix Exclusive protein bar 85 g

V obchodech Albert a ve fitness shopech můžete narazit na tyčinky značky Amix, což je známý výrobce proteinů a další výživy pro sportovce. Exclusive protein tyčinky můžete najít v několika příchutích (Mocca-Choco-Coffee, Pineapple-Coconut a mnoho dalších).

Na obale si můžete všimnout označení protein 25%, což znamená u této tyčinky 24 bílkovin v jednom 85 gramovém balení. Tato porce bílkovin je vhodná jako svačinka nebo ideálně snack po tréninku k doplnění bílkovin a sacharidů. Tyčinka Amix Exlusive obsahuje také 37 gramů sacharidů a pouze 7,6 g cukru, což je velké plus v porovnání s dnešní nabídkou proteinových tyčinek v obchodě, které mají někdy i 30 g jednoduchých cukrů. Další plus je, že obsahuje- L-glutamin, který napomáhá regeneraci a BCCA, které ochraňují svaly.

Recenzovanou tyčinku jsem měl s příchutí Mocca-Choco-Coffee a můžu říct, že mě příjemně překvapila, jelikož nebyla příliš sladká, jak je tomu u proteinových tyčinek zvykem. Pokud vás tedy honí mlsná a máte chuť na čokoládu, určitě vyzkoušejte tuto zdravější variantu.

Nutriční hodnoty na jednu tyčinku 85 g

Amix Exclusive protein barv jedné tyčince 85 g
Energie1569 kJ – 372 kcal
Tuk14,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny7,6 g
Sacharidy37,1 g
z toho cukry7,6 g
Bílkoviny 23,4 g 💪

Recenze Amix Exclusive protein bar složení 2

Recenze Amix Exclusive protein bar složení

Recenze Amix Exclusive protein bar tyčinka

Amix Exclusive protein bar

0.00
9

hodnocení celkem:

9.0/10

Klady

  • kvalitní bílkoviny CFM
  • obsahuje BCAA a L-glutamin